Državne lige  

   
2. LIGA VZHOD CENTER 2017 / 2018
Print
1. krog 25-08-2017 17:30 EIS BUDNIČAR 9 : 13 BISTRICA
  25-08-2017 17:30 SVOBODA 16 : 6 POLJE
  25-08-2017 17:30 TRATA MLADI 12 : 10 BREZJE
  25-08-2017 17:30 SODRAŽICA 14 : 8 ROGOVILA TELE TV

2. krog 01-09-2017 17:30 BISTRICA 22 : 0 SVOBODA
  01-09-2017 17:30 POLJE 12 : 10 TRATA MLADI
  01-09-2017 17:30 SODRAŽICA 17 : 5 EIS BUDNIČAR
  01-09-2017 17:30 ROGOVILA TELE TV 15 : 7 BREZJE

3. krog 08-09-2017 17:30 TRATA MLADI 12 : 10 BISTRICA
  08-09-2017 17:30 BREZJE 13 : 9 POLJE
  08-09-2017 17:30 SVOBODA 16 : 6 SODRAŽICA
  08-09-2017 17:30 EIS BUDNIČAR 13 : 9 ROGOVILA TELE TV

4. krog 15-09-2017 17:30 BISTRICA 16 : 6 BREZJE
  15-09-2017 17:30 EIS BUDNIČAR 17 : 5 SVOBODA
  15-09-2017 17:30 TRATA MLADI 14 : 8 SODRAŽICA
  15-09-2017 17:30 ROGOVILA TELE TV 9 : 13 POLJE

5. krog 22-09-2017 17:30 BREZJE 14 : 8 SODRAŽICA
  22-09-2017 17:30 TRATA MLADI 6 : 16 EIS BUDNIČAR
  22-09-2017 17:30 SVOBODA 17 : 5 ROGOVILA TELE TV
  22-09-2017 17:30 POLJE 8 : 14 BISTRICA

6. krog 29-09-2017 17:30 EIS BUDNIČAR 8 : 14 BREZJE
  29-09-2017 17:30 SVOBODA 10 : 12 TRATA MLADI
  29-09-2017 17:30 ROGOVILA TELE TV 13 : 9 BISTRICA
  29-09-2017 17:30 SODRAŽICA 13 : 9 POLJE

7. krog 04-05-2018 17:30 BREZJE 14 : 8 SVOBODA
  04-05-2018 17:30 POLJE 7 : 15 EIS BUDNIČAR
  04-05-2018 17:30 BISTRICA 14 : 8 SODRAŽICA
  04-05-2018 17:30 TRATA MLADI 10 : 12 ROGOVILA TELE TV

8. krog 11-05-2018 17:30 ROGOVILA TELE TV 12 : 10 SODRAŽICA
  11-05-2018 17:30 BISTRICA 8 : 14 EIS BUDNIČAR
  11-05-2018 17:30 POLJE 12 : 10 SVOBODA
  16-05-2018 17:30 BREZJE 13 : 9 TRATA MLADI

9. krog 18-05-2018 17:30 TRATA MLADI 16 : 6 POLJE
  18-05-2018 17:30 SVOBODA 7 : 15 BISTRICA
  18-05-2018 17:30 EIS BUDNIČAR 16 : 6 SODRAŽICA
  18-05-2018 17:30 BREZJE 14 : 8 ROGOVILA TELE TV

10. krog 25-05-2018 17:30 SODRAŽICA 13 : 9 SVOBODA
  25-05-2018 17:30 BISTRICA 17 : 5 TRATA MLADI
  25-05-2018 17:30 POLJE 7 : 15 BREZJE
  25-05-2018 17:30 ROGOVILA TELE TV 14 : 8 EIS BUDNIČAR

11. krog 01-06-2018 17:30 BREZJE 10 : 12 BISTRICA
  01-06-2018 17:30 SVOBODA 10 : 12 EIS BUDNIČAR
  01-06-2018 17:30 SODRAŽICA 22 : 0 TRATA MLADI
  01-06-2018 17:30 POLJE 8 : 14 ROGOVILA TELE TV

12. krog 08-06-2018 17:30 EIS BUDNIČAR 14 : 8 TRATA MLADI
  08-06-2018 17:30 SODRAŽICA 10 : 12 BREZJE
  08-06-2018 17:30 BISTRICA 16 : 6 POLJE
  08-06-2018 17:30 ROGOVILA TELE TV 15 : 7 SVOBODA

13. krog 15-06-2018 17:30 POLJE 13 : 9 SODRAŽICA
  15-06-2018 17:30 BREZJE 14 : 8 EIS BUDNIČAR
  15-06-2018 17:30 TRATA MLADI 14 : 8 SVOBODA
  15-06-2018 17:30 BISTRICA 16 : 6 ROGOVILA TELE TV

14. krog 22-06-2018 17:30 SVOBODA - : - BREZJE
  22-06-2018 17:30 EIS BUDNIČAR - : - POLJE
  22-06-2018 17:30 SODRAŽICA - : - BISTRICA
  22-06-2018 17:30 ROGOVILA TELE TV - : - TRATA MLADI
   
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
© Balinarska Zveza Slovenije