Prejšnji mesec: 1313
Skupaj: 124117

NOVICE

Imamo prve tri letošnje prvake22 Apr 2018 19:11 - Boštjan Hegler

V igri posamezno klasično smo v treh kategorijah dobili prve tri letošnje državne prvake. Med mladinci je že teden tni nazaj slavil Žan Sodec, danes pa sta to lovoriko osvojila še Luka Brišar v [ ... ]

Državna prvenstvaPreberi več...
LIBL - Krimovke drugič zapored04 Apr 2018 21:31 - Boštjan Hegler

V Hrastenici nad Rijeko je bilo minuli konec tedna na sporedu sklepno dejanje letošnje ženske mednarodne balinarske lige LIBL. Na zaključnemu turnirju so nastopile tri ekipe od tega kar dve slovens [ ... ]

MednarodnoPreberi več...
Trata petič zapored 19 Mar 2018 06:29 - Boštjan Hegler

Končana je sedemindvajseta superligaška balinarska sezona na vrhu pa ni prišlo do sprememb. Balinarji Trate iz Škofje Loke so osvojili peti zaporedni naslov državnih prvakov, v zgodovini kluba pa [ ... ]

Državne ligePreberi več...
LIBL - Polfinalni turnir v Šiški16 Mar 2018 06:54 - Jelka Kožman

V soboto 10.marca 2018 se je v balinarski dvorani Šiška igral polfinalni turnir letošnje že šeste sezone mednarodne ženske lige LIBL. Po rednem delu lige sta se na finalni turnir,  ki bo 25. ma [ ... ]

Slovenci osvojili pet novih kolajn11 Feb 2018 19:30 - Boštjan Hegler

Končano je mladinsko evropsko prvenstvo v Saint Vulbasu. Slovenski fantje so dosegli imeniten uspeh in se domov vračajo s petimi osvojenimi kolajnami. Nastopili smo v kar petih finalih, osvojili dva [ ... ]

ReprezentancePreberi več...
V Francijo z visokimi cilji07 Feb 2018 20:55 - Boštjan Hegler

Jutri zjutraj se bo na pot v Francijo podala slovenska mladinska balinarska reprezentanca. Potem ko je bilo lanskoletno svetovno prvenstvo v Alžiriji dokončni odovedano je prišlo do odločitve, da  [ ... ]

Prvi sestanek izvršnega odbora FEB04 Feb 2018 15:07 - Boštjan Hegler

Zadnji konec tedna v mesecu januarju letos se je v Torinu prvič v novi sestavi sestal izvršni odbor Evropske balinarke zveze - FEB. Novi predsednik je na zadnjem kongresu v Maroku postal Italijan g. [ ... ]

Balinarji leta 201731 Dec 2017 11:01 - Boštjan Hegler

Ob manjši slovesnosti so bila minuli četrtek podeljena priznanja najboljšim balinarjem v letu 2017. Med najmlajšimi je bil letos najboljši Jaka Štremfel, v kategoriji mladincev je bil najboljši [ ... ]