Prejšnji mesec: 2078
Skupaj: 152134

NOVICE

Nina Volčina z dvojno krono15 Sep 2019 17:00 - Ervin Ozbič

V Bistrici pri Tržiču je danes potekalo državno prvenstvo v hitrostnem in natančnem zbijanju za članice. Državnega prvenstva v hitrostnem zbijanju se je udeležilo 10 tekmovalk iz petih klubov,  [ ... ]

Državna prvenstvaPreberi več...
Drugi mednarodni turnir mešanih štafet08 Sep 2019 09:33 - Ervin Ozbič

Bruguieres  Francija je bilo prizorišče drugega mednarodnega turnirja mešanih štafet. Turnirja se je udeležilo osem držav, med njimi tudi Slovenija. Slovenske barve je zastopala štafeta v post [ ... ]

MednarodnoPreberi več...
ŽAN SODEC DRŽAVNI PRVAK V NATANČNEM ZBIJANJU01 Sep 2019 19:10 - Ervin Ozbič

Balinarski klub Budničar Količevo je bil tudi letos organizator državnega prvenstva članov v natančnem zbijanju.Tekmovanja se je udeležilo 15 tekmovalcev iz 12-ih klubov oziroma sedmih območnih [ ... ]

DRŽAVNO PRVENSTVO U-11 BLIŽANJE V KROG01 Sep 2019 18:51 - Ervin Ozbič

V Kortah se je odvijalo DP-u-11 igre bližanja v krog. Tekmovanja se je udeležilo 20 dečkov in deklic. Tekmovanje smo glede na veliko število udeležencev, skupaj s tekmovalno komisijo BZS in vod [ ... ]

Anton Kosar v.d. reprezentance30 Avg 2019 09:01 - Ervin Ozbič

Balinarska zveza Slovenije sporoča, da z dne 31.08.2019 zaključuje pogodbeno in selektorsko sodelovanje z g. Alešem Škobernetom, ki je ob svojem vodenju reprezentanc osvojil 72 mednarodnih odliči [ ... ]

BZS obveščaPreberi več...
Žene u akciji26 Avg 2019 14:07 - Ervin Ozbič

Žene u akciji je peti po vrsti ženski turnir ki je zaveden mednarodne m koledarju tekmovanj, prvi trije so bili v Rumi, lani pa se je turnir preselil v Zemun točneje v naselje Altina! Slovenke so t [ ... ]

V Kortah štafetno zbijanje 25 Avg 2019 14:48 - Ervin Ozbič

V Kortah je bilo organizirano in izpeljano že letošnje četrto državno prvenstvo v kategoriji U-14 v štafetnem zbijanju. Na tekmovanju je sodelovalo 8 štafet iz štirih klubov ( Hrast, Pliskovic [ ... ]

20. memorial Antona Vebra25 Avg 2019 14:29 - Ervin Ozbič

Balinarsko športno društvo Logatec je 24.08.2019 izpeljalo tradicionalni mednarodni jubilejni dvajseti memorial Antona Vebra. Gostilo je 14 ekip iz Slovenije in Hrvaške.Turnir je odprl župan obč [ ... ]