Prejšnji mesec: 1919
Skupaj: 117840

NOVICE

Hrast-Pliskovica državni prvaki20 Nov 2017 20:40 - Damjan Rupnik

V Sežani je bil ta konec tedna zaključni turnir državne lige v kategoriji U14. Nastopale so štiri najboljše ekipe po rednemu delu: Š.B.Korte Izola 2, Postojnska jama, mešana eki [ ... ]

Državna prvenstvaPreberi več...
Laura Škoberne zmagovalka mastersa19 Nov 2017 12:12 - Jelka Kožman

Minuli konec tedna se je na baliniščih BŠK Krim odvijal štirinajsti masters. Nastopilo je osem najbolje ocenjenih igralk v letošnjem letu. V dveh tekmovalnih dneh so se pomerile v štirih discipl [ ... ]

Balinarski utrinkiPreberi več...
V Idriji hitrostno in štafetno zbijanje08 Nov 2017 06:54 - Boštjan Hegler

V Idriji je bilo minuli konec tedna izpeljano državno prvenstvo v hitrostnemu in štafetnemu zbijanju za kategoriji U14 in U18. Med najmlajšimi balinarji je v hitrostnemu zbijanju slavil Jaka Štrem [ ... ]

Erik Čeh drugič zapored29 Okt 2017 21:50 - Boštjan Hegler

Mladinsko državno prvenstvo v disciplini bližanja in zbijanja v krog je bilo odigrano v Goriških Brdih. Drugič zapored je naslov mladinskega državnega prvaka osvojil Erik Čeh, od letos član Kri [ ... ]

David Šircelj z dvojno krono15 Okt 2017 21:57 - Boštjan Hegler

Potem ko je kar štiri sezone zapored zaradi premalega števila prijav odpadlo državno prvenstvo v hitrostnemu zbijanju in v štafeti, je bilo danes v Obrovu pri Ilirski Bistrici le izplejano tekmova [ ... ]

Agrochem izzval evropskega prvaka07 Okt 2017 21:52 - Boštjan Hegler

Slovenski superligaš Agrochem iz Nove Gorice,  je v pred pričetkom sezone  na domačem terenu odigral prijateljsko tekmo proti aktualnemu evropskemu prvaku Ponteseju. Tako kot pri nas se bo tudi v [ ... ]

Žvokelj drugič letos01 Okt 2017 20:02 - Boštjan Hegler

Sklepni del članskega državnega prvenstva v disciplini bližanja in zbijana v krog je bil danes odigran v Kopru. Drugič letos se je na najvišjo stopničko povzpel Matej Žvokelj, ki je bil najbolj [ ... ]

V Casablanci odmevala Zdravljica23 Sep 2017 22:20 - Boštjan Hegler

Končano je svetovno prvenstvo v Maroku, slovenska balinarska reprezentanca pa je zadržala primat najboljše balinarske reprezentance, ki ga v svojih rokah drži vse od leta 2011, seveda ko govorimo  [ ... ]