Prejšnji mesec: 1759
Skupaj: 127558

NOVICE

Krimovke evropski podprvakinje10 Jun 2018 17:04 - Boštjan Hegler

Čavle nad Rijeko so gostile letošnji ženski evropski pokal. Naslov evropskih prvakinj ostaja v Franciji, tokrat po zaslugi ekipe Bievre Isere. Francozinje so v velikem finalu šele po dodatnemu raz [ ... ]

MednarodnoPreberi več...
Krimovke tudi pokalne zmagovalke03 Jun 2018 20:06 - Boštjan Hegler

Balinarke Krima so naslovu državnih prvakinj dodale še naslov pokalnih zmagovalk in tako letos osvojile dvojno krono. Tako v kot v ligaškem prvenstvu so ostale Ljubljančanke tudi danes neporažene [ ... ]

Državna prvenstvaPreberi več...
Osnovnošolci tekmovali v balinanju03 Jun 2018 10:02 - Boštjan Hegler

V torek 28. maja smo na igriščih Balinarskega športnega društva Fužine dobili prve osnovnošolske prvake Mestne občine Ljubljana v balinanju. Tekmovanja se je udeležilo 41 otrok iz petih osnovn [ ... ]

Balinarski utrinkiPreberi več...
Imamo prve tri letošnje prvake22 Apr 2018 19:11 - Boštjan Hegler

V igri posamezno klasično smo v treh kategorijah dobili prve tri letošnje državne prvake. Med mladinci je že teden tni nazaj slavil Žan Sodec, danes pa sta to lovoriko osvojila še Luka Brišar v [ ... ]

LIBL - Krimovke drugič zapored04 Apr 2018 21:31 - Boštjan Hegler

V Hrastenici nad Rijeko je bilo minuli konec tedna na sporedu sklepno dejanje letošnje ženske mednarodne balinarske lige LIBL. Na zaključnemu turnirju so nastopile tri ekipe od tega kar dve slovens [ ... ]

Trata petič zapored 19 Mar 2018 06:29 - Boštjan Hegler

Končana je sedemindvajseta superligaška balinarska sezona na vrhu pa ni prišlo do sprememb. Balinarji Trate iz Škofje Loke so osvojili peti zaporedni naslov državnih prvakov, v zgodovini kluba pa [ ... ]

Državne ligePreberi več...
LIBL - Polfinalni turnir v Šiški16 Mar 2018 06:54 - Jelka Kožman

V soboto 10.marca 2018 se je v balinarski dvorani Šiška igral polfinalni turnir letošnje že šeste sezone mednarodne ženske lige LIBL. Po rednem delu lige sta se na finalni turnir,  ki bo 25. ma [ ... ]

Slovenci osvojili pet novih kolajn11 Feb 2018 19:30 - Boštjan Hegler

Končano je mladinsko evropsko prvenstvo v Saint Vulbasu. Slovenski fantje so dosegli imeniten uspeh in se domov vračajo s petimi osvojenimi kolajnami. Nastopili smo v kar petih finalih, osvojili dva [ ... ]