Prejšnji mesec: 1408
Skupaj: 130471

NOVICE

Italijani prvi, Slovenci četrti12 Avg 2018 22:26 - Boštjan Hegler

V športnemu parku Breza v Straži pri Novemu mestu je nedavno zraslo novo štiristezno balinišče, ki je bilo letošnje prizorišče tradicionalnega mednarodnega turnirja mladih balinarjev kategorij [ ... ]

ReprezentancePreberi več...
Mladinski turir - Sveti Vid 201801 Avg 2018 22:19 - Miran Kleva

V nedeljo 17. junija.2018 je na Reki (HR) potekal mednarodni tradicionalni kadetski (U-15) balinarski turnir parov Sv. Vid 2018. Turnir je bil enodnevni in je tekmovalo dvanajst parov iz Hrvaške in S [ ... ]

Balinarski utrinkiPreberi več...
Šola balinanja v Vodicah01 Avg 2018 22:13 - Boštjan Hegler

V tednu od 23. do 27. julija je v Selu pri Vodicah (SD Strahovica) potekala šola balinanja za osnovnošolke in osnovnošolce. V okviru promocije balinanja je preko 20 vadečih, s pomočjo trenerjev b [ ... ]

Mladinci drugi v Muggi02 Jul 2018 00:41 - Boštjan Hegler

Slovenska mladinska reprezentanca je ta konec tedna nastopila na mednarodnem turniru "Challange Alpe Adria" v Muggi in osvojila drugo mesto. Slovenske barve so pod vodstvom selektorja Antona Kosarja z [ ... ]

MednarodnoPreberi več...
GDP - Na travi do četrtfinala02 Jul 2018 00:11 - Boštjan Hegler

Drugi letošnji turnir GDP je bil odigran v Lyonu. Slovenske barve so zastopali Davor Janžič, Dejan Tonejc, Gregor Oprešnik in Gregor Sever. V predtekmovalni skuini so Slovenci zabeležili dve zmag [ ... ]

Sonja Debevc državna prvakinja01 Jul 2018 19:12 - Boštjan Hegler

Bistrica pri Tržiču je bila gostitelj letošnjega državnega prvenstva balinark v klasični igri posamično. Zelo zadovoljni so v domačem taboru, saj je svoj prvi naslov osvojila domača igralka So [ ... ]

Državna prvenstvaPreberi več...
Pokal BZS v znamenju Trate01 Jul 2018 10:40 - Boštjan Hegler

Letošnji sklepni del pokala Balinarske Zveze Slovenije je bil odigran v Škofji Loki. Od šestnajstih možnih četvork se je tekmovanja udeležilo le dvanajst. Slavila je ekipa Trata mladi, ki je v f [ ... ]

Novi dve kolajni za Slovenijo01 Jul 2018 10:03 - Boštjan Hegler

Slovenski balnarji so osvojili dve novi kolajni na sredozemskih igrah, ki so se odvijale v Tarragoni v Španiji. Aleš Borčnik je postal sredozemski prvak v hitrostnemu zbijanju, Jure Kozjek pa je v  [ ... ]