Prejšnji mesec: 1683
Skupaj: 132778

NOVICE

Zdauc in Štremfel državna prvaka16 Sep 2018 19:20 - Boštjan Hegler

Balinarski klub Pliskovica je v balinarski dvorani v Sežani gostila trojno državno prvenstvo v hitrostnemu zbijanju. Žal v kategoriji mladincev (U-18) ni bilo zadostno število prijav, zato je drž [ ... ]

Državna prvenstvaPreberi več...
Dvojna zmaga Bistričank09 Sep 2018 14:27 - Boštjan Hegler

V Bistrici je bilo izpeljano državno prvenstvo v natančnemu zbijanju za ženske, medtem ko je bilo državno prvenstvo v hitrostnemu zbijanju zaradi prenizke udeležbe odpovedano. V konkurenci deseti [ ... ]

Kranj OPEN 201804 Sep 2018 21:44 - Boštjan Hegler

Balinarski klub Center Kranj je minuli konec tedna uspešno izpeljal nagradni balinarski turnir "Kranj open" katerega se je udeležilo kar nekaj zvenečih imen. Da bo šlo za zanimiv dogodek je bilo s [ ... ]

Balinarski utrinkiPreberi več...
Šola balinanja v Kortah04 Sep 2018 21:22 - Miran Kleva

Balinarski klub Korte in Balinarska zveza Slovenije sta organizirala trodnevno šolo balinanja v Kortah. Udeležilo se je 23 dečkov in deklic (začetniki in nadaljevalci), starih od 7 do 14 let. Vsi  [ ... ]

Slavil Mitja Kragelj04 Sep 2018 21:15 - Stane Žavbi

Balinarski klub Budničar Količevo je bil tudi letos organizator državnega prvenstva članov v natančnem zbijanju.Tekmovanja se je udeležilo 17 tekmovalcev iz 12-ih klubov oziroma osmih območnih  [ ... ]

Slavila dvojica iz Postojne30 Avg 2018 06:58 - Miran Kleva

Balinarski klub Korte je bil letos organizator državnega prvenstva v balinanju, kategorija U-14 v disciplini dvojice.Tokrat je organizatorju zagodlo slabo vreme, zato je tekmovanje potekalo v dvorani [ ... ]

Šola balinanja na Krimu30 Avg 2018 06:53 - Aleš Borčnik

Od 20. do 22. avgusta, je v Ljubljani na igriščih BŠK KRIM potekala šola balinanja. Vadbe se je udeležilo 15 mladih balinark in balinarjev. Pod vodstvom trenerjev Jureta Kozjeka in Aleša Borčni [ ... ]

Velik uspeh mladih Postojnčanov30 Avg 2018 06:49 - Pavel Švara

V  Postojni  je v  soboto  potekal  vsakoletni  mednarodni mladinski  turnir U-18  za  pokal  POSTOJNSKE  JAME. Udeležile  so se  ga  ugledne  dvojice  iz  Hrvaške  in  Slovenije. [ ... ]