Prejšnji mesec: 1622
Skupaj: 137538

NOVICE

Superliga: Črna sobota za balinarje Skale05 Dec 2018 06:13 - Tina Kofol

5. krog balinarske superlige je dobrim 70-im gledalcem v novogoriški balinarski dvorani ponudil čustven obračun med prvouvrščeno in v letošnji sezoni še neporaženo SKALO ter AGROCHEM HRASTOM,  [ ... ]

Državne ligePreberi več...
Gorenjska osvojila SLO OPEN GDP05 Dec 2018 05:59 - Tina Kofol

Mednarodni balinarski turnir četvork SLO OPEN GDP 2018 je v nedeljo, 2. decembra, v balinarskih dvoranah Krim in Šiška združil ljubitelje iger s kroglo. 16 ekip iz Hrvaške, Francije in Slovenije  [ ... ]

MednarodnoPreberi več...
SLO OPEN GDP 201829 Nov 2018 23:00 - Tina Kofol

Mednarodni balinarski turnir četvork SLO OPEN GDP 2018 se bo v organizaciji Balinarske zveze Slovenije odvil to nedeljo, 2. decembra, med 9. in 19. uro v balinarskih dvoranah Krim in Šiška. Že tra [ ... ]

Balinarski utrinkiPreberi več...
Skala z dvojno krono29 Nov 2018 22:52 - Boštjan Hegler

V balinarski dvorani Krim v Ljubljani je bilo minulo nedeljo na sporedu državno prvenstvo v natančnemu zbijanju za najmlajše balinarje in balinarke. Letošnji mladinski državni prvako je postal re [ ... ]

Državna prvenstvaPreberi več...
Super Liga: Obračun vodilnih Skali25 Nov 2018 14:49 - Tina Kofol

Aktualni državni prvaki in serijski zmagovalci TRATA iz Škofje Loke so morali v 4. krogu balinarske superlige premoč priznati gostiteljem SKALI iz Sežane. Slabih 100 gledalcev je bilo v sežanski  [ ... ]

Krim Zmajčki državni prvaki18 Nov 2018 18:25 - Boštjan Hegler

Končano je tekmovanje v mladinski državni ligi (U-18) in v državni ligi dečkov (U-14). Med najmlajšimi je prejšnji konec tedna na zakljulčnemu turnirju v Novi gorici slavila ekipa Agrochem Hras [ ... ]

Nina Volčina osvojila masters18 Nov 2018 18:12 - Boštjan Hegler

Nina Volčina je zmagovalka ženskega mastersa 2018. V Ljubljani na Krimu je bila le točko boljša od klubske in reprezentančne kolegice Sare Jenčič. Kot je običajno je na mastersu nastopilo osem [ ... ]

Erik Čeh svetovni prvak28 Okt 2018 14:15 - Boštjan Hegler

Na Kitajskem se je končalo svetovno prvenstvo v treh kategorijah. Nastopile so ženske, mlajši člani in mladinci. Slovenske balinarke in balinarji so bogati zbirki dodali štiri nove kolajne, eno z [ ... ]