Prejšnji mesec: 2250
Skupaj: 134607

NOVICE

Slovenci znova navdušili30 Sep 2018 23:03 - Boštjan Hegler

Za slovensko balinarsko člansko reprezentanco je enostavno zmanjkalo superlativov. Tudi na letošnjem evropskem prvenstvu so se izbranci selektorja Aleša Škoberneta izjemno izkazali, saj so osvojil [ ... ]

ReprezentancePreberi več...
Sara Jenčič prvakinja v igri v krog23 Sep 2018 23:44 - Boštjan Hegler

V Idriji je bilo odigrano letošnje državno prvenstvo v igri bližanja in zbijanja v krog za članice. Svoj prvi naslov v tej disciplini je osvojila slovenska reprezentantka, članica ljubljanskega K [ ... ]

Državna prvenstvaPreberi več...
Zdauc prvak tudi v krogu23 Sep 2018 19:00 - Boštjan Hegler

Sklepni del letošnjega državnega prvenstva v igri bližanja in zbijanja v krog je bil odigran v Ljubljani. Sprva na balinišču v Polju, zaradi dežja pa se je tekmovanje preselilo v dvorano Krim na [ ... ]

Zdauc in Štremfel državna prvaka16 Sep 2018 19:20 - Boštjan Hegler

Balinarski klub Pliskovica je v balinarski dvorani v Sežani gostila trojno državno prvenstvo v hitrostnemu zbijanju. Žal v kategoriji mladincev (U-18) ni bilo zadostno število prijav, zato je drž [ ... ]

Dvojna zmaga Bistričank09 Sep 2018 14:27 - Boštjan Hegler

V Bistrici je bilo izpeljano državno prvenstvo v natančnemu zbijanju za ženske, medtem ko je bilo državno prvenstvo v hitrostnemu zbijanju zaradi prenizke udeležbe odpovedano. V konkurenci deseti [ ... ]

Kranj OPEN 201804 Sep 2018 21:44 - Boštjan Hegler

Balinarski klub Center Kranj je minuli konec tedna uspešno izpeljal nagradni balinarski turnir "Kranj open" katerega se je udeležilo kar nekaj zvenečih imen. Da bo šlo za zanimiv dogodek je bilo s [ ... ]

Balinarski utrinkiPreberi več...
Šola balinanja v Kortah04 Sep 2018 21:22 - Miran Kleva

Balinarski klub Korte in Balinarska zveza Slovenije sta organizirala trodnevno šolo balinanja v Kortah. Udeležilo se je 23 dečkov in deklic (začetniki in nadaljevalci), starih od 7 do 14 let. Vsi  [ ... ]

Slavil Mitja Kragelj04 Sep 2018 21:15 - Stane Žavbi

Balinarski klub Budničar Količevo je bil tudi letos organizator državnega prvenstva članov v natančnem zbijanju.Tekmovanja se je udeležilo 17 tekmovalcev iz 12-ih klubov oziroma osmih območnih  [ ... ]

ŠIŠKA 16 : 4 DESKLE