NOVICE

Rekreacijske lige po Sloveniji29 Okt 2020 08:00 - Ervin Ozbič

Končala se je Gorenjska liga starejših članov 2020. Ligaško tekmovanje je potekalo v dveh skupinah. Tekmovali so lahko registrirani in neregistrirani tekmovalci, ki so dopolnili najmanj 55 let [ ... ]

Balinarski utrinkiPreberi več...
Ekipa SN: Šampioni se vračajo domov28 Okt 2020 08:00 - Ervin Ozbič

V novo sezono balinarske superlige bodo nekateri klubi vstopili močno okrepljeni z igralci, ki so še v lanski sezoni nastopali v izredno močni italijanski serie A.   >>>   Šampioni [ ... ]

DOLENJSKA OBZ NOVICE27 Okt 2020 08:00 - Ervin Ozbič

Območna balinarska zveza Dolenjska je po površini ena večjih zvez, po številu klubov pa spada med najmanjše. V njej je pet klubov, dva (BK Krško, BK Sodražica) igrata v 2. ligi vzhod, medtem ko [ ... ]

ŠPORTAJTE Z NAMI26 Okt 2020 08:00 - Ervin Ozbič

Balinarski klub Korte je uspešno izvedel predstavitev balinanja na prireditvi Dnevi odprtih vrat izolskega športa "ŠPORTAJTE Z NAMI".      V okviru enomesečnih predstavitev, ki so potekal [ ... ]

Napotilo MIZŠ za uporabo športnih objektov25 Okt 2020 08:00 - Ervin Ozbič

ČLANICE OKS - ZŠZ Spoštovani, Na direktoratu za šport pri Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport so pripravili napotilo za uporabo športnih objektov skladno z Odlokom o za [ ... ]

BZS obveščaPreberi več...
Balinarski klub Krško24 Okt 2020 08:00 - Ervin Ozbič

Balinarski klub (BK) Krško, ki je osvojil prvo mesto v ligi Območne balinarske zveze Dolenjska, se je uvrstil v vzhodno skupino balinarske druge lige. Pogovarjala sem se z Markom Prahom, vodjo ekip. [ ... ]

Znane četrtfinalistke Pokala BZS23 Okt 2020 08:00 - Ervin Ozbič

Sredi oktobra je bil zaključen prvi krog pokalnega tekmovanja za članice za sezono 2020/21, v katerem tekmuje kar 14 klubov.

V ženskem Pokalu BZS v letošnji sezoni tekmujejo prijavljeni klu [ ... ]

Državna prvenstvaPreberi več...
Ekipa SN: Najboljši bodo še malo počakali22 Okt 2020 08:00 - Ervin Ozbič

Ob naraščanju števila okužb v Sloveniji se je Balinarska zveza Slovenije odločila, da predčasno zaključi jesenski del sezone v nižjih ligah, medtem ko bo elitna superliga v novo sezono startal [ ... ]

KRIM 17 : 3 KOLEKTOR IDRIJA