V Kortah tekmovanje najmlajših

V balinarskem klubu Korte smo po uspešni predstavitvi balinanja  reprezentantov Slovenije ( Kozjek Jure in Janžič Davor ) izpeljali še tekmovanje v bližanju. Tekmovanja v sodelovanju z OBZ Slovenska Istra se je udeležilo 16 tekmovalcev in tekmovalk v kategoriji U-11. Pred lepim številom gledalcev (družinski člani, sorodniki in znanci ) so tekmovali v disciplini bližanje v krog. Zmagala je Sara Tomič, drugo mesto sta si razdelila Maj Kleva in Jaša Barut, vsi iz ŠB Korte-Izola. Naslednje tekmovanje najmlajših bo državno prvenstvo v isti disciplini v kategoriji U-11 v Kortah 22.septembra. V avgustu smo v dogovoru z Balinarsko zvezo Slovenije še organizirat  predstavitevbalinanja v zbijanju najmlajših U-11 in U-9.