Rekreacijske lige po Sloveniji

Podrobnosti

V teku so rekreacijske lige v Območnih balinarskih zvezah. Vabimo organizatorje rekreacijskih lig, da nam na e pošto:  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.  redno pošiljajo rezultate, lestvice in fotografije za objavo na spletni strani Balinarske zveze Slovenije.

BALINARSKA REKREACIJSKA LIGA SLOVENSKA ISTRA

14. krog
PGD DOL - POMJAN 4 : 4
KOŠTABONA - ANTENA PORTOROŽ 5 : 3
MAREZIGE - POMPJERI SEČOVLJE 4 : 4
KAMPEL  BRDA - ANKARAN 8 : 0

15. krog 
ANKARAN - MAREZIGE 8 : 0
POMPJERI SEČOVLJE - KOŠTABONA 6 : 2
ANTENA PORTOROŽ - PGD DOL 5 : 3
POMJAN - SKALA KUBED 6 : 2

Lestvica po 15. krogu: SKALA KUBED 27, ANTENA PORTOROŽ 27, POMPJERI SEČOVLJE 25, KAMPEL BRDA 22, POMJAN 21, PGD DOL 20, MAREZIGE 20, ANKARAN 9, KOŠTABONA 9.

TRIM LIGA KOČEVJE

9. krog
DU KOČEVJE II - DU KOČEVJE I 0 : 6
BK SODČEK - ŠTKD GAJ 6 : 0
REKREACIJA GAJ - KOBLARJI 3 : 3

Lestvica po 9. krogu: BK SODČEK 18, ŠTKD GAJ 14, KOBLARJI 11, REKREACIJA GAJ 5, DU KOČEVJE II 4, DU KOČEVJE 2.

KRAŠKA REKEACIJSKA LIGA 2020

11. krog
BRINJ – ZARJA BAZOVICA 7 : 5
HRAST ŠTANJEL – PLISKOVICA 10 : 2
JADRAN H.K. – UPOKOJENEC 10 : 2

Lestvica po 11. krogu: ZARJA BAZOVICA 17, JADRAN H.K. 12, PLISKOVICA 11, HRAST ŠTANJEL 9, BRINJ  9, KOSTANJEVICA 6, UPOKOJENEC 4.

LIGA OBZ SEŽANA 2020/21

4. krog
HRAST II - REPENTABOR 11 : 7
ROVNA - GRADNA 9 : 9

Lestvica po 4. krogu: HRAST II 8, REPENTABOR 6, BRINJ 4, ROVNA 3, GRADNA 1, SUDEST 0.

NBL KOZJANSKO

14. krog
GROBELNO 1 - ROGAŠKA VET 6 : 2
ŠMARJE - GORICA 2 : 6
ŠENTJUR - GROBELNO 2 8 : 0
KOVINAR ŠTORE - ROGAŠKA JSMM 3 : 5

Lestvica po 14. krogu: GORICA 17, BISTRICA 17, KOVINAR ŠTORE 17, ROGAŠKA VET 13, ŠENTJUR 13, GROBELNO 1 10, ROGAŠKA JSMM 8, GROBELNO 2 8, ŠMARJE 7.

 MBL Ajdovščina - Vipava

11. krog
PLANINA - AJDOVKE 7 : 1
BRANIK - CESTA 6 : 2
TABOR - VIPAVKE 3 : 5
NANOS - MARTINEŠE 6 : 2

Lestvica po 11. kroga: PLANINA 69, BRANIK 53, MARTINŠE 53, NANOS 45, VIPAVKE 43, TABOR 38, CESTA 34, AJDOVKE 17.

ŽENSKA NOTRANJSKA LIGA 2020/21

3. krog
DRAGOMER - LOGATEC 2 : 6
KOLEKTOR IDRIJA - LOŠKA DOLINA 7 : 1

Lestvica po 3. krogu: DRAGOMER 16, TIČNICA 12, LOGATEC 10, KOLEKTOR IDRIJA 7, LOŠKA DOLINA 3.

MOŠKA NOTRANJSKA LIGA 2020/21

4. krog
TIČNICA - ŽIRI 9 : 11
CERKNIŠKO JEZERO - SINJA GORICA 4 : 16
LOŠKA DOLINA - DRAGOMER GUT PET 11 : 9
BEGUNJE - LOGATEC 13 : 7

Lestvica po 4. krogu: SINJA GORICA 8, BEGUNJE 6, DRAGOMER GUT PET 5, LOGATEC 3, ŽIRI 3, LOŠKA DOLINA 2, TIČNCA 2, CERKNIŠKO JEZERO 2, JAMA 1.

 OBMOČNA LIGA OBZ POSTOJNA 2020/21

1. območna liga

4. krog
BISTRC - KOŠANA MLADI 10 : 12
GRAMDA - KOSEZE 12 : 10

Lestvica po 4. krogu: KOŠANA MLADI 5, KOSEZE 4, GRMADA PLANINA 3, BISTRC 2, POSTOJNA 2 2.

2. območna liga

4. krog:
DIABETIKI - FRNANTOVI 7 : 5
PALČJE - HRAŠČE 6 : 6
POSTOJNA (ŽENSKE) - PIVKA (ŽENSKE) 8 : 4

Lestvica po 4. krogu: POSTOJNA (ŽENSKE) 6, PALČJE 5, HRAŠČE 4, DIABETIKI 4, FRNANTOVI 2, ORLEK ORO MET 2 2, PIVKA (ŽENSKE) 1.

You have no rights to post comments

   
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
© Balinarska Zveza Slovenije