Rekreacijske lige po Sloveniji

Podrobnosti

V teku so rekreacijske lige v Območnih balinarskih zvezah. Vabimo organizatorje rekreacijskih lig, da nam na e pošto:   Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.  redno pošiljajo rezultate, lestvice in fotografije za objavo na spletni strani Balinarske zveze Slovenije.

ŠTAJERSKO-ŠALEŠKA LIGA

1. krog 
Hoče : AMD 14 : 6
Angel Besednjak : Slovenske Gorice 10 : 10

2. krog
AMD : Angel Besednjak 18 : 2
Slovenske Gorice : Hoče 2 : 18

3. krog
AMD : Slovenske Gorice = 20:0 (b.b.)
Angel Besednjak : Hoče = 2:18

Lestvica po 3. krogu: HOČE 6, AMD 4, ANGEL BESEDNJAK 1, SLOVENSKE GORICE 1.

TRIM LIGA KOČEVJE

10. krog, zadnji
DU KOČEVJE I - REKREACIJA GAJ 4 : 2
ŠTKD GAJ - DU KOČEVJE II 4 : 2
KOBLARJI - BK SODČEK 2 : 4

Končni vrstni red: BK SODČEK 20, ŠTKD GAJ 16, KOBLARJI 11, REKREACIJA GAJ 5, DU KOČEVJE I 4, DU KOČEVJE II 4.

BALINARSKA REKREACIJSKA LIGA SLOVENSKE ISTRE

16. krog
SKALA KUBED  - ANTENA PORTOROŽ 6 : 2
PGD DOL - POMPJERI SEČOVLJE 8 : 0
KOŠTABONA - ANKARAN 2 : 6
MAREZIGE - KAMPEL BRDA 8 : 0

Lestvica po 16. krogu: SKALA KUBED 30, ANTENA PORTOROŽ 27, POMJERI SEČOVLJE 25, PGD DOL 23, MAREZIGE 23, KAMPEL BRDA 22, POMJAN 21, ANKARAN 12, KOŠTABONA 9.

ŠTAJERSKA LIGA UPOKOJNECEV

1. LIGA

13. krog
BK CELEIA CELJE - BK BALINC POLZELA 4 : 6
BŠDU PREMOGOVNIK - DU VELENJE 4 : 6
KU GORENJE - BK ŽALEC 10 : 0

Lestvica po 13. krogu: BK BALINC POLZELA 16, DU VELENJE 12, KU GORENJE 11, BŠDU PREMOGOVNIK 11, BK ŽALEC 9, DU VINSKA GORA 9, BK CELEIA CELJE 8.

KRAŠKA REKREACIJSKA LIGA 2020

12.  krog

UPOKOJENEC  – HRAST ŠTANJEL 8 : 4
ZARJA BAZOVICA – JADRAN H.K. 8 : 4
KOSTANJEVICA - BRINJ 5 : 7

Lestvica po 12. krogu: ZARJA BAZOVICA 19, JADRAN H.K. 12, PLISKOVICA 11, BRINJ 11, HRAST ŠTANJEL 9, KOSTANJEVICA 6, UPOKOJENEC 6.

MBL Ajdovščina - Vipava

12. krog
AJDOVKE - NANOS 2 : 6
MARTINŠE - TABOR 4 : 4
VIPAVKE - BRANIK 5 : 3
CESTA - PLANINA 4 : 4

Lestvica po 12. krogu: PLANINA 73, MARTINŠE 57, BRANIK 56, NANOS 51, VIPAVKE 48, TABOR 42, CESTA 38, AJDOVKE 19.

MOŠKA NOTRANJSKA LIGA 2020/21

5. krog
DRAGOMER GUT PET - BEGUNJE 10 : 10
SINJA GORICA - LOŠKA DOLINA 15 : 5
ŽIRI - CERKNIŠKO JEZERO 2 17 : 3
JAMA - TIČNICA 8 : 12

Lestvica po 5. krogu: SINJA GORICA 10, BEGUNJE 7, DRAGOMER GUT PET 6, ŽIRI 5, TIČNICA 4, LOGATEC 3, LOŠKA DOLINA 2, CERKNIŠKO JEZERO 2, JAMA 1.

MBL KOZJANSKO

15. krog
ROGAŠKA JSMM - GROBELNO 6 : 2
GORICA - GROBELNO 1 3 : 5
ROGAŠKA VET - BISTRICA 5 : 3

Lestvica po 15. krogu: GORICA 17, BISTRICA 17, KOVINAR ŠTORE 17, ROGAŠKA VET 15, ŠENTJUR 13, GROBELNO 1 12, ROGAŠKA JSMM 10, GROBELNO 2 8, ŠMARJE 7.

MEDOBČINSKA BALINARSKA LIGA SODRAŽICA 2020/21

6. krog
ZAVODA - MEDVEDJAK 0 : 6
ZAVRTI - PRVOMAJSKA 3 : 3
GREDICE - ZAVRAT 6 : 0
RETJE - RAKITNICA 0 : 6

Lestvica po 6. krogu: MEDVEDJAK 26, PRVOMAJSKA 25, ZAVODA 24, ZAVRTI 20, RAKITNICA 16, GREDICE 16, RETJE 11, ZAVRAT 6.

You have no rights to post comments

   
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
© Balinarska Zveza Slovenije