Sloga praznovala 40 let

Športno društvo Sloga iz Ljubljane je obeležilo štirideseto obletnico svojega delovanja. V ta namen so bile danes na sporedu športne aktivnosti v urejenemu športnemu parku ob Savi v Sneberju. Balinarskega turnirja se je udeležilo 16 povabljenih ekip, vzporedno pa je potekal še petankarski turnir. Oba turnirja sta bila namenjena v spomin dologoletnemu predsedniku, ustanovnemu članu in zadnja leta častnemu predsedniku društva Jakobu Dimniku. Ob visokem jubileju je vodja tekmovanja Dušan Butinar v imenu Balinarske Zveze Slovenije Športnemu društvu Sloga podelil spominsko plaketo.

cool image

Ob hudi pripeki je na turnirju zmagala ekipa Brda iz Ljubljane v sestavi Dolenc, Brolih in Progar. V finalu so premagali domačo ekipo Sloge v zasedbi Šinkovec J., Šinkovec Ž. in Keber mlajši.

Rezultati - četrtfinale

• Brdo - Šiška 6-1