Rekreacijske lige po Sloveniji

Podrobnosti

BALINARSKA REKREACIJSKA LIGA SLOVENSKE ISTRE

Po 18. krogu se je končala balinarska rekreativna liga Istre /BRZI/. Prvo mesto si je z zmago v zadnjem krogu zagotovila  Skala Kubed, Antena-2 je bila druga kot lansko leto. Prav tako je kot lani osvojil tretje mesto PGD Dol  Hrastovlje. PGD Pompjerji Sečovlje so s porazom v zadnjem krogu padli na nehvaležno 4. mesto.

Pospešena liga BRZI se je končala v dobrih dveh mesecih in vse ekipe so pokazale veliko mero borbenosti in športnega obnašanja. Tako napeto prvenstvo ni bilo že dolgo, saj je o uvrstitvi in borbi za prvaka odločal zadnji krog.

18. krog
SKALA KUBED – ANKARAN 8 : 0
PGD DOL – KAMPEL BRDA 6 : 2
POMJAN – POMPJERI SEČOVLJE 6 : 2
KOŠTABONA – MAREZIGE 6 : 2

Lestvica po 18. krogih: SKALA KUBED 33, ANTENA PORTOROŽ 30, PGD DOL 29, POMPJERI SEČOVLJE 28, KAMPEL BRDA 25, POMJAN 24, MAREZIGE 23, ANKARAN 12, KOŠTANBONA 12.

1. OBMOČNA LIGA OBZ POSTOJNA 2020/21

7. krog
KOSEZE – POSTOJNA 2 10 : 12
GRMADA PLANINA – BISTRC 22 : 0

Lestvica po 7. krogih (končna po jesenskem delu): KOŠANA MLADI 9, GRMADA PLANINA 7, POSTOJNA 2 6, KOSEZE 4, BISTRC 2.

2. OBMOČNA LIGA OBZ POSTOJNA 2020/21

7. krog
HRAŠČE – DIABETIKI 4 : 8
FRNANTOVI – POSTOJNA (ŽENSKE) 10 : 2

Lestvica po 7. krogih: DIABETIKI 10, FRNANTOVI 6, HRAŠČE 6, POSTOJNA (ŽENSKE) 6, PALČJE 5, ORLEK ORO MET 2 4, PIVKA (ŽENSKE) 3.

KRAŠKA REKREACIJSKA LIGA 2020

14. krog
KOSTANJEVICA – JADRAN H.K. 6 : 6
BRINJ – HRAST ŠTANJEL 6 : 6
UPOKOJENEC – PLISKOVICA 6 : 6

Lestvica po 14. krogu: ZARJA BAZOVICA 19, JADRAN H.K. 15, PLISKOVICA 13, HRAST ŠTANJEL 12, BRINJ 12, KOSTANJEVICA 7, UPOKOJENEC 6.

LIGA OBZ SEŽANA 2020/21

6. krog
SUDEST – HRAST II 9 : 9
REPENTABOR – GRADNA 12 : 6
BRINJ – ROVNA 11 : 7

Lestvica po 6. krogu: REPENTABOR 10, HRAST II 9, BRINJ 6, ROVNA 3, GRADNA 2, SUDEST 2.

MBL AJDOVŠČINA – VIPAVA 2020

14. krog
AJDOVKE – TABOR 6 : 2
NANOS – BRANIK 5 : 3
MARTINŠE – PLANINA 4 : 4
VIPAVKE – CESTA 3 : 5

Lestvica po 14. krogu: PLANINA 82, MARTINŠE 65, BERANIK 63, NANOS 62, VIPAVKE 54, CESTA 48, TABOR 46, AJDOVKE 28.

MOŠKA NOTRANJSKA LIGA 2020/21

7. krog
SINJA GORICA – LOGATEC 17 : 3
ŽIRI – BEGUNJE 12 : 8
JAMA – LOŠKA DOLINA 12 : 8
TIČNICA – CERKNIŠKO JEZERO 2 10 : 10

Lestvica po 7. krogu: SINJA GORICA 14, BEGUNJE 7, ŽIRI 7, DRAGOMER GUT PET 6, LOGATEC 2 5, TIČNICA 5, CERKNIŠKO JEZERO 5, LOŠKA DOLINA 4, JAMA 3.

ŽENSKA NOTRANJSKA LIGA 2020/21

5. krog
KOLEKTOR IDRIJA – TIČNICA 4 : 4
LOŠKA DOLINA – LOGATEC 3 : 5

Lestvica po 5. krogu: TIČNICA 22, LOGATEC 19, DRAGOMER 18, KOLEKTOR IDRIJA 15, LOŠKA DOLINA 6.

MBL KOZJANSKO

16. krog
BISTRICA – GORICA 6 : 2
GROBELNO 1 – ŠENTJUR 6 : 2
ŠMARJE – ROGAŠKA JSMM 2 : 6
GROBELNO 2 – KOVINAR ŠTORE 2 : 6

17. krog
KOVINAR ŠTORE - ŠMARJE 8 : 0
ROGAŠKA JSMM - GROBELNO 1 5 : 3
ŠENTJUR - BISTRICA 6 : 2
GORICA - ROGAŠKA VET 8 : 0

Lestvica po 17. krogu: KOVINAR ŠTORE 21, GORICA 19, BISTRICA 19, ROGAŠKA VET. 15, ŠENTJUR 15, ROGAŠKA JSMM 14, GROBELNO 1 14, GROBELNO 2 8, ŠMARJE 7.

ŠTAJERSKO – ŠALEŠKA LIGA

5. krog
ANGEL BESEDNJAK – AMD 5 : 15
HOČE – SLOVENSKE GORICE 18 : 2

Lestvica po 6. krogu: HOČE 9, AMD 7, ANGEL BESEDNJAK 3, SLOVENSKE GORICE 1.

You have no rights to post comments

   
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
© Balinarska Zveza Slovenije