Slovenski štafeti najmanj bron

Podrobnosti

Tretji tekmovalni dan je prinesel prvo kolajno za slovensko izbrano vrsto. Štafeta v zasedbi Tadeja Sodec in Nina Novak se je z drugim izidom četrtfinala uvrstila v polfinale, ki bo na sporedu jutri dopoldne ob 11. uri.

Foto Boštjan Hegler

Popoldan je v dramatičnem repesažu slovenska dvojica po dodatnemu obratu le uspela streti odpor Črnogork ter se z zmago uvrstila v četrtfinale. Ta podvig pa žal ni uspel Nini Novak v hitrostnemu zbijanju, saj je slovenska reprezentantka dosegla peti izid ter zaključila s tekmovanjem.

DVOJICE

  • Slovenija (Vidmar, Tinta) - Črna Gora (Sindik N., Sindik D.) 10:3
  • Hrvaška (Čančarevič, Čori) - prosta
  • Slovenija (Vidmar, Tinta) - Hrvaška (Čančarevič, Čori) 1-13
  • Črna Gora (Sindik N., Sindik D.) -  prosta
  • Repasaž: Slovenija (Vidmar, Tinta) - Črna Gora (Sindik N., Sindik D.) 10-9

ŠTAFETA

  • Francija (Barthet, Fabry) - 44/55
  • Slovenija (Sodec, Novak) - 39/53
  • Italija (Venturini V., Rebora) - 37/55
  • Turčija (Keklik, Ence Ozturk) - 35/53
  • Hrvaška (Čočaj, Šorič) - 27/50
  • Srbija (Orlovič, Nedekovič) - 18/50
  • Črna Gora (Čelanovič/Nikolič) - 18/47
  • Rusija (Erasova, Kriazheva) - 13/46

HITROSTNO ZBIJANJE

  • Barthet (FRA) - 40/46
  • Gerdiomnez (TUR) - 35/45
  • Venturini V. (ITA) - 34/44
  • Vlahek (HR) - 29/44
  • Novak (SLO) - 26/44
  • Orlovič (SRB) - 21/40
  • Erasova (RUS) - 17/42
  • Čelanovič (ČG) - 15/39

ŽREB

DVOJICE - ČETRTFINALE

  • Francija (Millet,Longefay) - Španija (Soler, Moscoso)
  • Italija (Perotto, Venturini C.) - Turčija (Boz, Ence Ozturk)
  • Srbija (Antonjak, Šajič) - Slovenija (Tinta, Vidmar)
  • Hrvaška (Čančarevič, Čori) - Rusija (Erasova, Kucher)

POSAMEZNO - ČETRTFINALE

  • Lille (FRA) - Yordanova (BOL)
  • Sodec (SLO) - Šajič (SRB)
  • Perotto (ITA) - Sindik D. (ČG)
  • Soler (ŠPA) - Čančarevič (HR)

TEKMOVALNI SPORED - PETEK - 04.10.2013

  • 09:00 - POSAMEZNO - ČETRTFINALE (Sodec)
  • 11:00 - ŠTAFETA - POLFINALE (Sodec, Novak)
  • 14:30 - DVOJICE - ČETRTFINALE (Tinta, Vidmar)
  • 16:30 - NATANČNO ZBIJANJE - ČETRTFINALE (Vorih)
  • 18:00 - HITROSTNO ZBIJANJE - POLFINALE
  • 20:00 - POSAMEZNO - POLFINALE

 

You have no rights to post comments

   
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
© Balinarska Zveza Slovenije