Novi dve kolajni za Slovenijo

Podrobnosti

Slovenski balnarji so osvojili dve novi kolajni na sredozemskih igrah, ki so se odvijale v Tarragoni v Španiji. Aleš Borčnik je postal sredozemski prvak v hitrostnemu zbijanju, Jure Kozjek pa je v natančnemu zbijanju osvojil srebro. Med dekleti je v hitrostnemu zbijanju Nina Volčina osvojila četrto mesto, Laura Škoberne pa je bila v natančnemu zbijnju osma.

HITROSTNO ZBIJANJE – ČLANI

PREDTEKMOVANJE (seštevek dveh serij)

•   1. Stefano PEGORARO (ITA) – 86 (40, 46)
•   2. Marino MILIČEVIĆ (HRV) – 78 (38, 40)
•   3. Aleš BORČNIK (SLO) – 77 (41, 36)
•   4. Frederic MARSENS – 76 (41, 35)
•   5. Hamza KHIARI (TUN) – 72 (40, 32)
•   6. Mustapha ZOUBEIDI (ALŽ) – 64 (31, 33)
•   7. Burak ALTAY (TUR) – 54 (28, 26)
•   8. Abdeljalil EL MOUSTAFID (MAR) – 28 (10, 18)

POLFINALE

•   Stefano PEGORARO (ITA) – Frederic MARSENS (FRA) 44:41
•   Aleš BORČNIK (SLO) – Marino MILIČEVIĆ (HRV) 46:43

ZA TRETJE MESTO

•   Frederic MARSENS (FRA) – Marino MILIČEVIĆ (HRV) 44:41

FINALE

•   Aleš BORČNIK (SLO) – Stefano PEGORARO (ITA)  37:36


HITROSTNO ZBIJANJE – ČLANICE

PREDTEKMOVANJE (seštevek dveh serij)

•   1. Nina VOLČINA (SLO) – 74 (36, 38)
•   1. Serena TRAVERSA (ITA) – 74 (38, 36)
•   1. Barbara BARTHET (FRA) – 74 (38, 36)
•   4. Inci Ece OZTURK (TUR) – 60 (35, 25)
•   5. Carrolina BAJRIĆ (HRV) – 59 (27, 32)
•   6. Jessica SAMARATI (MON) – 49 (25, 24)
•   7. Hiba DAROUICHE (TUN) – 47 (27, 20)
•   8. Lamia KHERRAZ (ALŽ) – 12 (4,8)

POLFINALE

•   Nina VOLČINA (SLO) – Ici Ece OZTURK (TUR) 32:32 / 17:19
•   Barbara BARTHET (FRA) – Serena TRAVERSA (ITA) 39:28

ZA TRETJE MESTO

•   Nina VOLČINA (SLO) – Serena TRAVERSA (ITA) 35:39

FINALE

•   Ici Ece OZTURK (TUR) – Barbara BARTHET (FRA) 41:40


NATANČNO ZBIJANJE – ČLANI

PREDTEKMOVANJE (seštevek dveh serij)

•   1. Pero ĆUBELA (HRV) – 52 (27, 25)
•   2. Jure KOZJEK (SLO) – 49 (22, 27)
•   3. Simone MANA (ITA) – 34 (20, 14)
•   4. Abdelkrim MAKHLOUFI (ALŽ) – 29 (9, 20)
•   5. Romain GARCIA (FRA) – 28 (14, 14)
•   5. Achref ZOUAOUI (TUN) – 28 (13, 15)
•   5. Daniel GUILLEN (ŠPA) – 28 (14, 14)
•   8. Dejan Stepčević (ČG) – 24 (8, 16)
•   9. Faik Dursun OZTURK (TUR) – 23 (7, 16)
•   10. Florian VALERI (MON) – 21 (8, 13)
•   11. Mohamed EL GUAMOUSS (MAR) – 11 (10, 1)

POLFINALE

•   Pero ĆUBELA (HRV) – Abdelkrim MAKHLOUFI (ALŽ) 16:8
•   Jure KOZJEK (SLO) – Simone MANA (ITA)  31:13

ZA TRETJE MESTO

•   Abdelkrim MAKHLOUFI (ALŽ) – Simone MANA (ITA) 14:23

FINALE

•   Jure KOZJEK (SLO) – Pero ĆUBELA (HRV) 8:12


NATANČNO ZBIJANJE – ČLANICE

PREDTEKMOVANJE (seštevek dveh serij)

•   1. Nives JELOVICA (HRV) – 40 (22, 18)
•   2. Caterina VENTURINI (ITA) – 37 (22, 18)
•   3. Sesilia MAILEHAKO (FRA) – 26 (15, 11)
•   4. Yosra MHAMDI (TUN) – 21 (13,8)
•   5. Jessica SAMARATI (MON) – 20 (9, 11)
•   6. Cristina SOLER VILCHEZ (ŠPA) – 19 (8, 11)
•   7. Samia TOULOUM (ALŽ) – 18 (7, 11)
•   8. Laura ŠKOBERNE (SLO) – 16 (4, 12)
•   8. Nataša ANTONJAK (SRB) – 16 (8,8)
•   8. Seda SENOL (TUR) – 16 (3, 13)
•   11. Fatiha TARGHAOUI (MAR) – 15 (10, 5)

POLFINALE

•   Nives JELOVICA (HRV) – Yosra MHAMDI (TUN) 19:10
•   Caterina VENTURINI (ITA) – Sesilia MAILEHAKO (FRA) 11:12

ZA TRETJE MESTO

•   Yosra MHAMDI (TUN) - Caterina VENTURINI (ITA) 14:25

FINALE

•   Nives JELOVICA (HRV) - Sesilia MAILEHAKO (FRA) 29:17

You have no rights to post comments

   
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
© Balinarska Zveza Slovenije