Svetovno prvenstvo U18 in U23 Alassio Italija

Podrobnosti

Program svetovnega prvenstva 

>>   program   <<

Prenos v živo

>>   prenos   <<

Spletna stran svetovnega prvenstva 

>>  spletna stran   <<

Žreb svetovnega prvenstva

 

PROGRAM - PETI TEKMOVALNI DAN - 28.9.

08:30 Dvojice U18, U23, pofinale
10:30 Natančno zbijanje U23 (Ž. Sodec), polfinale
12:30 Štafeta U18 (G Povh, J. Štremfel). finale
14:30 Natančno zbijanje U18, U23, finale
15:15 Dvojice U18, U23, finale
17:45 Brzinsko zbijanje U18, (G. Povh), finale

REZULTATI (SLOVENSKIH REPREZENTANTOV) - ČETRTI TEKMOVALNI DAN - 27.9.

U23 - ŠTAFETA - ČETRTFINALE (Čeh/Povh M.)

SLO POVH Matija / ČEH Erik 48/57
CRO GAŠPAR Luka / ŠABAN Karlo 49/57
ITA SOLIGON Ivan / ZOIA Alex 49/58
FRA SEVE Clément / BOURRIN Nicolas 49/57

U23 - ŠTAFETA - POLFINALE (Čeh/Povh M.)

SLO (Čeh/Povh M.) - FRA (SEVE Clément / BOURRIN Nicolas) 53/59 : 57/59
Kljub porazu v polfinalu proti odličnim francozom vse čestitke Eriku in Matiji za borbenost in vrhunsko predstavo.
Štafeta (Čeh/Povh M.) sta naredila nov državni rekord 53

 U18 - ŠTAFETA - ČETRTFINALE (Povh G./Štremfel)

SLO ŠTREMFEL Jaka / POVH Gašper 52/56 (naprej)
LBA ELSEGHER Ali / ALI Deyaa 32/54
FRA ROFFINO Mathéo / PEYRON-GERARD Nicolas 47/58 (naprej)
TUR KUŞ Furkan Kadir / GELEGEN Izzet 38/56
ARG FARIAS Renzo / CAPDEVILA Facundo 43/55
CRO ŠIPEK Lovro / KLARIĆ Filip 45/57 naprej)
ITA ALIPRANDI Mattia / SCIUTTO Stefano 50/58 (naprej)
TUN BALTI Oussama / HAMDI Rayen 39/56

U18 - ŠTAFETA - POLFINALE (Povh G./Štremfel)

SLO (ŠTREMFEL Jaka / POVH Gašper) - ITA (ALIPRANDI Mattia / SCIUTTO Stefano) 48/59:44/59
Jaka in Gašper sta se uvrstila v finale.
 

U18 - HITROSTNO ZBIJANJE - POLFINALE (Povh G.)

1. SLO POVH Gašper 43/47 Q 
8. TUR KUŞ Furkan Kadir 38/47 
2. FRA ROFFINO Mathéo 43/47 Q 
7. MON MAURIN Matteo 27/44 
3. ARG FARIAS Renzo 38/44 
6. TUN BALTI Oussama 39/47 Q 
4. CRO ŠIPEK Lovro 38/44 Q 
5. ITA ALIPRANDI Mattia 32/47 

U23 - NATANČNO ZBIJANJE - ČETRTFINALE (Sodec)

1. SRB KOVAČEVIĆ Dejan 8 15 Q 
8. TUR ALTAY Burak 8 14 
2. ITA GRAZIANO Gabriele 16 Q 
7. SUI TOINET David 9 
3. FRA GARNIER Romain 10 
6. ARG HECKER Lucas 22 Q 
4. SLO SODEC Žan 16 Q 
5. CRO GAŠPAR Luka 15  

REZULTATI (SLOVENSKIH REPREZENTANTOV) - TRETJI TEKMOVALNI DAN - 26.9.

U23 - DVOJICE - 3. KROG

SLOVENIJA (Sodec / Čeh) - ŠVICA (BRIACHETTI Yoann / TOINET David) 13:6

SP U23 - HITROSTNO ZBIJANJE - PREDTEKMOVANJE

najboljših osem izidov

Seve Clement (FRA) - 43 + 45 = 88
Mana Matteo (ITA) - 42 + 44 = 86
Ćubela Marin (HRV) - 43 + 43 = 86
Khiari Hamza (TUN) - 41 + 44 = 85
Čeh Erik (SLO) - 38 + 43 = 81 (izpadel iz nadaljnjega tekmovanja)
Yakin Mehmet Can (TUR) = 43+35 = 78
Bresciano Gianni (MON) - 37 + 38 = 75
Hecker Lucas (ARG) - 35+ 37 = 72

SP U23 - HITROSTNO ZBIJANJE - ČETRTFINALE

Seve Clement (FRA) - Hecker Lucas (ARG) 43:40
Mana Matteo (ITA) - Bresciano Gianni (MON) 38:27
Ćubela Marin (HRV) - Yakin Mehmet Can (TUR) 42:44
Khiari Hamza (TUN) - Čeh Erik (SLO) 42:39

SP U23 - NATANČNO ZBIJANJE - PREDTEKMOVANJE

najboljših osem izidov

Kovačević Dejan (SRB) - 30 + 7 = 37
Graziano Gabriele (ITA) - 14 + 17 = 31
Garnier Romain (FRA) - 17 + 13 = 30
Sodec Žan (SLO) - 12 + 15 = 27
Gašpar Luka (HRV) - 15 + 9 = 24
Hecker Lucas (ARG) - 10 + 14 = 24
Toinet David (SUI) - 11 + 13 = 24
Altay Burak (TUR) - 9 + 14 = 23

SP U18 - HITROSTNO ZBIJANJE - PREDTEKMOVANJE

najboljših osem izidov

Povh Gašper (SLO) - 45 + 42 = 87
Roffino Matheo (FRA) - 42 + 36 = 78
Farias Renzo (ARG) - 35 + 39 = 74
Šipek Lovro (HRV) - 36 + 37 = 73
Aliprandi Mattia (ITA) - 36+35 = 71
Balti Oussama (TUN) - 37 + 33 = 70
Maurin Matteo (MON) - 30 + 33 = 63
Kus Furkan Kadir (TUR) - 27 + 31 = 58

SP U18 - HITROSTNO ZBIJANJE - ČETRTFINALE

Povh Gašper (SLO) - Kus Farkan Kadir (TUR) 43:38
Roffino Matheo (FRA) - Maurin Matteo (MON) 43:27
Farisa Renzo (ARG) - Balti Oussama (TUN) 38:39
Šipek Lovro (HRV) - Aliprandi Mattia (ITA) 38:32

SP U18 - NATANČNO ZBIJANJE - PREDTEKMOVANJE

najboljših osem izidov

Petz Leon (HRV) - 19 + 18 = 37
Stjepčević Gracija (MNE) - 9 + 20 = 29
Capdevila Facundo (ARG) - 16 + 11 = 27
Simsek Cem (TUR) - 13 + 12 = 25
Paloschi Allan (BRA) - 9 + 14 = 23
Hamdi Rayen (TUN) - 16 + 6 = 22
Maurin Manuel (MON) - 6 + 16 = 22
Chemarin Eddy (FRA) - 7+10 = 17
Jan Guštin (SLO) - 6+9=15 (izpadel iz nadaljnjega tekmovanja)

REZULTATI (SLOVENSKIH REPREZENTANTOV) - DRUGI TEKMOVALNI DAN - 25.9.

U18 - NATANČNO ZBIJANJE - I. SERIJA

SERIJA I. - najboljših osem izidov:

1.  PETZ Leon (CRO) 19
2. CAPDEVILA Facundo (ARG) 16
3. HAMDI Rayen (TUN) 16
4. ŞIMŞEK Cem (TUR) 13
5. GANAJA Kenny (PER) 10
6. GUŠTIN Jan (SLO) 9
7. STJEPČEVIĆ Gracija (MNE) 9
8. CHEMARIN Eddy (FRA) 7

SP U18 - DVOJICE - PREDTEKMOVANJE
SKUPINA 2

SLOVENIJA (Štremfel / Povh G.) - TUNIZIJA (Hamdi / Saadalaoui) 9:4

SP U23 - HITROSTNO ZBIJANJE - PREDTEKMOVANJE

SERIJA I. - najboljših osem izidov:

Ćubela Marin (HRV) - 43
Yakin Mehmet Can (TUR) - 43
Seve Clement (FRA) - 43
Mana Matteo (ITA) - 42
Čeh Erik (SLO) - 38
Bresciano Gianni (MON) - 37
Samsa Daniel (AVS) - 35
Kanesaka Schunnosuke (JPN) - 35
Hecker Lucas (ARG) - 35

SP U18 - HITROSTNO ZBIJANJE - PREDTEKMOVANJE

SERIJA I. - najboljših osem izidov

Povh Gašper (SLO) - 45
Roffino Matheo (FRA) - 42
Balti Oussama (TUN) - 37
Šipek Lovro (HRV) - 36
Aliprandi Mattia (ITA) - 36
Farias Renzo (ARG) - 35
Maurin Matteo (MON) - 30
Ganaja Kenny (PER) - 28

SP U23 - ŠTAFETA - PREDTEKMOVANJE

najboljših osem izidov

Francija (Seve / Bourrin) - 50 + 54 = 104
Italija (Soligon / Zoia) - 48+50 = 98
Hrvaška (Gašpar / Šaban) - 41+51 = 92
Slovenija (Čeh / Povh M.) - 45 + 44 = 89
Turčija (Yakin / Altay) - 44 + 40 = 84
Argentina (Austain / Demarco) - 41 + 37 = 78
Bosna in Hercegovina (Ćorluka / Galić) - 34 + 36 = 70
Črna gora  (Luković / Đurović) - 32 + 34 = 66

SP U18 - ŠTAFETA - PREDTEKMOVANJE

najboljših osem izidov

Slovenija (Štremfel / Povh G.) - 51 + 51 = 102
Francija (Roffino / Peyron Gerard) - 47 + 52 = 99
Argentina (Farias / Capdevila) - 42 + 50 = 92
Italija (Aliprandi / Sciutto) - 41 + 45 = 86
Tunizija (Balti / Hamdi) - 38 + 46 = 84
Hrvaška (Šipek / Klarić) - 38 + 45 = 83
Turčija (Kus / Gelegen) - 28 + 39 = 67
Libija (Sgueir / Ali) - 30 + 27 = 57

REZULTATI (SLOVENSKIH REPREZENTANTOV) - PRVI TEKMOVALNI DAN - 24.9.

U23 - DVOJICE - PREDTEKMOVANJE
SKUPINA 1
SLOVENIJA (Sodec, Čeh) - TURČIJA (Yakin, Kaplan) 13:3

U23 - ŠTAFETA - PREDTEKMOVANJE
SERIJA I. - najboljših osem izidov

FRANCIJA (Seve, Bourrin) - 50
ITALIJA (Soligon, Zoia) - 48
SLOVENIJA (Čeh, Povh M.) - 45
TURČIJA (Yakin, Altay) - 44
ARGENTINA (Austain, Demarco) - 41
HRVAŠKA (Gašpar, Šaban) - 41
BOSNA IN HERCEGOVINA (Ćorluka, Galić) - 34
MONAKO (Bresciano, Leporati) - 34

U23 - NATANČNO ZBIJANJE - PREDTEKMOVANJE
SERIA I. - najboljših osem izidov

Kovačević Dejan (SRB) - 30
Garnier Romain (FRA) - 17
Samsa Daniel (AVS) - 15
Gašpar Luka (HRV) - 15
Graziano Gabriele (ITA) - 14
Bresciano Gianni (MON) - 13
Sodec Žan (SLO) - 12
Luković Marko (MNE) - 12

U18 - ŠTAFETA - PREDTEKMOVANJE
SERIJA I. - najboljših osem izidov

SLOVENIJA (Štremfel, Povh G.) - 51
FRANCIJA (Roffino,  Peyron Gerard) - 47
ARGENTINA (Farias, Capdevila) - 42
ITALIJA (Aliprandi, Sciutto) - 41
TUNIZIJA (Balti, Hamdi) - 38
HRVAŠKA (Šipek, Klarić) - 38
LIBIJA (Sgueir, Ali) - 30
TURČIJA (Kus, Gelegen) - 28
MONAKO (Honorat,  Maurin) - 28

You have no rights to post comments

   
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop
© Balinarska Zveza Slovenije