Vabilo na virtualni nacionalni forum športnikov 2020

VABILO

na virtualni nacionalni forum športnikov 2020

ki bo potekal v četrtek, 26. novembra 2020 ob 12. uri v on-line obliki, v organizaciji Olimpijskega komiteja Slovenije – Združenja športnih zvez (OKS-ZŠZ) in Komisije športnikov OKS.

Predlagani dnevni red:

1. Uvodni nagovor predsednika OKS-ZŠZ g. Bogdana Gabrovca in predsednice Komisije športnikov OKS Raše Sraka Vuković;
  2. Seznanitev športnikov z aktivnostmi Komisije športnikov OKS;
  3. Seznanitev športnikov s prenovo pravil Komisije športnikov OKS;
  4. Izboljšanje ozaveščenosti športnikov in načina komunikacije Komisije športnikov OKS ter vzpostavitev Komisij športnikov v okviru NPŠZ;
  5. Predlogi športnikov Komisiji športnikov OKS in OKS-ZŠZ;
  6. Razno

Podatki za dostop do virtualnega nacionalnega foruma športnikov:

Microsoft Teams meeting

Click here to join the meeting

Več informacij | Možnosti srečanja

Vabilo je dostopno na povezavi. S klikom na priponko si lahko prenesete dogodek v koledar.

Več o Komisiji športnikov OKS je dostopno na spletni strani OKS-ZŠZ, pod zavihkom Športniki → Komisija športnikov. Vsa dodatna vprašanja lahko pošljite na  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. .