Poletni kamp za mlade upe

Balinarska zveza Slovenije bo v začetku julija na Belem Križu pripravila pregledni trening kamp za deklice in dečke do 15 leta starosti, pod vodstvom selektorja Antona Kosarja in njegovih sodelavcev.
Prvi dan so na treningu zaželjeni tudi strokovni delavci klubov, saj bi skupaj s selektorjem pripravili program dela za naslednje obdobje.
Naprošamo vas, da predvideno število igralk/cev iz vaših klubov sporočite do 1.6.2020 na elektronski naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. . Predviden termin kampa je 1. - 3.7.2020. Podroben program in cena prenočišča za udeležence (predvidoma Fiesa - cena polnega penziona cca 34 evrov/dan) bo predstavljen konec naslednjega tedna.